U svom prvom nastupu poslije zimske pauze, futsaleri Kalinovika su doživjeli tek drugi poraz u sezoni. U Novom Goraždu je Radnički poslije preokreta sasvim zasluženo slavio i stigao do šeste pozicije i 16. boda. Kalinovik je igrao bez Droce i P. Sladoja, i ostaje na trećoj poziciji sa 25 bodova.

Veliki hendikep za ekipu Miroslava Avrama je i treći akumulirani žuti karton Macana (zbog prigovora) zbog čega će propustiti naredni meč protiv Akademca. Vjerovali ili ne, Pejić korektno sudio.

FK Radnički – KMF Kalinovik 6:3 (0:1)

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan pogodak, a djelo je najboljeg strijelca Kalinovika ove sezone, Dragana Lončarevića u 5. minutu.

Dva minuta igre u nastavku bila su dovoljna domaćim da stiignu do izjednačenja, strijelac je Danijel Čarapić. Dalo je to krila Radničkom pa u 29. minutu prave potpuni preokret, ovog puta pogađa Dalibor Cigale.

U 32. minutu po jedan pogodak na obje strane. Čarapić svojim drugim golom na meču povisuje prednost domaćih, ali isto čini i Lončarević na drugoj strani.

Minut kasnije novo vođstvo Radničkog, u listu strijelaca se upisao naš miljenik Đorđe Đurđević, a dva minuta kasnije Čarapić kompletira svoj het trik za visokih 5:2.

Nemanja Kovačević je u 38. minutu smanjio rezultat, a konačan rezultat meča i ovjeru pobjede Radničkog donosi Aleksandar Milović u posljednjem minutu duela.

Radnički: Pljevaljčić, D. Čarapić, Milović, Đurđević, Janković, Jagodić, J. Čarapić, Cigale, Mutlak, Jovanović

Kalinovik: Macan, Živković, Kovačević, Trifković, Lončarević, Ćeranić, Galinac, Sladoje, Mandić, Tepavčević