U utakmici 20. kola Omladinske lige Kantona Ssrajevo, grupa A, u Hrasnici su snage odmjerile ekipe istog imena: Famos. Uspješniji je bio tim iz Vojkovića koji je visokom pobjedom savladao imenjaka.

FK Famos (H) – FK Famos (V) 1:6 (0:4)

Pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu. Već na startu meča pogađaju Lazar Dragović (‘4) i Mihajlo Kovač (‘9) za 2:0.
U 22. minutu Andrej Ančić povisuje vođstvo, da bi Mihajlo Vukadin u 30. minutu postavio konačan rezultat prvog dijela 4:0.

Domaći na startu drugog poluvremena dolaze do pogotka, strijelac je Ridvan Šipur (’45), međutim, do kraja još dva gola za Famos iz Vojkovića, oba puta strijelac rezervista Danilo Vasković (’72 i ’75)

Za kadetsku selekciju Famosa iz Vojkovića nastupili su: Lakić, Ma. Vukadin, Tomić, Dragović, Mi. Vukadin, Dragić, Kovač, Samouković, Ančić, Buljević, Milidragović.

Minutažu su dobili i Leka, Da. Vasković, Dr. Vasković, Šikuljak, Todorović, Brezo i Lubura.