Bliži se kraju maratonska sezona Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug. Na programu je pretposljednje, 21. kolo, a u okviru istog večeras su se sastali Glasinac i Kalinovik. Sva tri boda nose gosti za koje je het-trik postigao najstariji igrač lige Dragan Tepavčević.

Popularni Oša rođen je još za vrijeme Hipi pokreta i seksualne revolucije, davne 1969. godine!
Glasinac ostaje na 6 osvojenih bodova dok je Kalinovik osvojio 40.

FK Glasinac – KMF Kalinovik 2:7 (1:1)

Sokočani su prvi došli do gola, strijelac je bio Gladanac u 12. minutu. Izjednačenje i konačan rezultat donio je Droca pet minuta kasnije.

Poslije šest minuta igre u nastavku uslijedila su dva gola Kalinovika kada u razmaku od dvadeesetak sekundi mrežu tresu Ćeranić i Živković. U 29. minutu Tepavčević postiže svoj prvi gol na meču za visokih 1:4.

Minut kasnije pogađaju i domaći, Papić je strijelac, ali ponovo na scenu stupa Tepavčević sa dva gola u 36. i 38. minutu čime kompletira het-trik. Minut prije kraja meča Ćeranić postavlja konačan rezultat 2:7.

Glasinac: Čobović, Višnjić, Gašević, Papić, Đerić, Gladanac, Čolaković, Vuković

Kalinovik: Macan, Tepavčević, Ćeranić, Lončarević, Kovačević, Galinac, Sladoje, Živković, Droca