Poznat je prvi polufinalni par Božićnog turnira u futsalu Istočno Novo Sarajevo 2022 a činiće ga ekipe Godra i Izlog Sky.

Godra – Metro Pub 5:2 (1:0)

U prvom poluvremenu nismo inali previše uzbuđenja ali smo vidjeli fantastični i neodbranjivi gol Bjeloša sa distance za vođstvo ekipe Godra. U drugom poluvremenu Bjeloš postiže i svoj drugi pogodak na meču, potom Otović trese mrežu za 3:0. I ponovo Metro radi ono što mu je postao zaštitni znak: vraća se u meč golovima M. Jovančića i Damjanovića. U jeku napada Metro Pub-a Marković postiže gol za +2 da bi Knežević postavio konačan rezultat i prolaz u polufinale.

Godra: Trifković, Berjan, Marković, Erić, Bjeloš, Mandić, Otović, Knežević, Arbinja

Metro Pub: Sparavalo, Gunjak, A. Jovančić, Damjanović, Đerić, Jojić, Kreštalica, Kuljanin, Dilberović, M. Jovančić

Liten – Izlog Sky 0:4 (0:3)

Duel od koga smo očekivali najviše, nešto od majstorluka smo i dobili. Izlog Sky važi za glavnog favorita za osvajanje turnira, dokazao je to večeras mada je Liten pružio odličan otpor. Ipak, tri brza gola igrača iz Srbije u prvom dijelu (Pavlović, Vujasinović i Vukadinović) odveli su meč u sasvin drugom pravcu. Trudio se Liten u nastavku, stvarao šanse i dva puta pogađao okvir gola ali je Izlog Sky ekipa koja postiže još jedan gol a strijelac je ponovo Vukadinović.

Liten: Šarić, Dedić, Zeba, Hasanović, Hota, Karić, Bašović, Trnka, Pljevljak

Izlog Sky: Radmanović, Pavlović, Rnić, Ćeha, Popović, Vukadinović, Perić, Vujasinović