Derbi susreti između Glasinca i Jahorine su uvijek puni naboja pa je tako bilo i večeras. U jednom trenutku Brčkalo je morao utrčati u teren i spašavati svoje igrače od kartona zbog baraža.

FC Glasinac – KMF Jahorina 4:2 (3:0)

Glasinac je žarko želio da sezonu zatvori trijumfom pred svojim navijačima. A kada je protivnik Jahorina onda je i pobjeda slađa. A kad smo kod tog slađa, sudije Slađan Došlo i Nemanja Vujadin (treći je bio Marko Domazet) su imali pune ruke posla da smire igrače paljanskog tima koji su za čas htjeli da sa futsala pređu na borilačke sportove.

Prvo poluvrijeme je prošlo u znaku Glasinca koji odlično ulazi u meč golovima Đerića u 2. i Višnjića u 5. minutu. Dobili su i poklon u vidu autogola Košarca pa na odmor odlaze sa 3:0.

U drugom minutu nastavka Marić smanjuje na 3:1 ali Glasinac ponovo ide na +3 u 30. minutu. Košarac je još jednom zatresao mrežu, ovog puta u pravu stranu i postavio konačan rezultat.

Glasinac: Mirjanić, Gašević, Škobo, Čolić, Đerić, Čolaković, Rajić, Višnjić, Papić

Jahorina: Baričanin, Košarac, Ćorović, Tešanović, Marić, Lazarević, Gluhović, Simović, Brčkalo, Pandurević