Futsal klub Rudo odigrao je svoju prvu zvaničnu utakmicu ali debi u Drugoj ligi Republike Srpske, grupa Jug, neće pamtiti po dobrom. Jahorina je opravdala ulogu favorita i slavila visokim rezultatom.

FK Rudo – KMF Jahorina 2:7 (0:4)

U prvom poluvremenu gosti sa Pala su stigli do osjetne prednosti od četiri gola, pogađali su Lukić (‘9), Ćorović (’11), Košarac (’13) i još jednom Ćorović ’20).

Poslije tri minuta nastavka Košarac povećava prednost na 5:0. U 26. minutu podatak za istoriju: Dalibor Cerović biće upisan u anale FK Rudo kao prvi strijelac. Deset minuta kasnije Lukić je postigao šesti gol za Jahorinu, Stančić je smanjio ali Ćorović stiže do het-trika i stavlja tačku na ovaj meč.

Rudo: Jakovljević, Grabovčić, Cerović, Dragičević, Đerić, Đupović, Mitrović, Mikavica, Mršević, Stančić, Nenadić, Toković, Novaković

Jahorina: Baričanin, Ćorović, Lukić, Košarac, Trbo, Lazarević, Elek, Čvoro, Miletić, Paprica, Gluhović