Višegrad je prekinuo seriju od dva vezana poraza i ostvario trijumf u 19. kolu Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug protiv Tanga. Za tri boda mogu se zahvaliti treneru/igraču gostujuće ekipe Čampari, koji niti da se odluči šta će biti, niti da shvati kako je vrijeme učinilo svoje.

FK Višegrad – KMF Tango 2:1 (0:1)

Tango se na ovom meču odlučio na igru sa golmanom u polju i to im se isplatilo veću 4. minutu kada Ligata pogađa za 0:1.

Na naredni pogodak se čekalo do 28. minuta kada Krsmanović donosi izjednačenje svom timu. Povukla je želja Čamparu da zaigra, dobio je aplauze publike, ali onda je pogriješio u dodavanju i Savić je dva minuta prije kraja pogodio za pobjedu.

Višegrad je na četvrtoj poziciji sa 30 bodova, Tango stepenicu niže sa 27.

Višegrad: Ajder, Filipović, D. Ninković, Savić, Ćaćić, Vukotić, Batinić, Sarić, B. Ninković, Baranac, Krsmanović

Tango: Trifković, Salčin, Đorem, Pandža, Ligata, Lakić, Čampara, Knežević, Babić, Šehovac