Futsaleri Višgrada prekinuli su niz od tri utakmice bez pobjede savladavši večeras na svom parketu ekipu Medicinskog fakulteta. Domaći su bili kvalitetniji tim na terenu ali pohvale i za borbenost Fočaka koji su na klupi imali samo tri izmjene.

FK Višegrad – KMF Medicinski fakultet 6:4 (2:1)

Sredinom prvog poluvremena domaći doaze u prednost preko Savića (’12) ali Medicinari odgovaraju poslije dva minuta golom Vukovića. Isto toliko vremena prošlo je do novog vođstva Višegrada kada pogađa Filipović.

U drugom dijelu viđeno je sedam golova. Domaći preko Ćaćića (’26) i drugim golom na meču Filipovića (’27) stiču +3, ali se gosti vraćaju u igru pogocima Perišića (’31) i Bokonjića (’35).

Baranac je u 37. minutu donio domaćim vođstvo 5:3 ali u istom minutu Vuković ponovo primiče Medicinare na -1. Ipak, Baranac svojim drugim golom u posljednjem minutu otklanja sve dileme i potvrđuje tri boda Višegrada.

Višegrad: Ajder, Savić, Filipović, Ninković, Ćaćić, Vukotić, Sarić, Batinić, Baranac, Krsmanović

Medicinski fakultet: Vilotić, Simović, Bokonjić, Ostojić, Vuković, Perišić, Drakul, Ristović