U okviru Božićnog turnira u futsalu Istočno Novo Sarajevo 2022 odigrava se i mini turnir za dječake (a ima i djevojčica) 2011. godište.

Juče su odigrani polufinalni mečevi:

SK Tempo – FK Famos 3:1 (2:1)

U zanimljivom duelu do vođstva prvi stižu Tempovci golom Agatovića ali se Famos ne predaje pa preko Zeljaje stiže do izjednačenja. U posljednjem minutu prvog poluvremena Mutabdžija ponovo Tangu donosi prednost. U drugom dijelu Lučić evrogolom potvrđuje prolaz Tempa u finale.

SK Tempo: Trivić, Todorović, Kenjić, Ikić, Pandurević, Đurović, Mutabdžija, Agatić, Novokmet, Džino, Lučić

FK Famos: Skočo, Simanić, Zeljaja, A. Mićić, Bošković, Šešija, V. Božović, A. Božović, L. Mićić, Kovačević

ŠF Tango – FK Olimp 2:1 (1:0)

U drugom polufinalnom meču prvo poluvrijeme je pripalo Tangu a bolju igru svog tima golom kruniše Đuričić. Nastavak donosi borbenu igru i po jedan gol na obje strane. Za ekipu sa Pala strijelac je Škipina dok za crveno- bijele pogađa Pejić.

ŠF Tango: Krnetić, Kenjić, Pejušić, Pejić, Kapetina, Ćeha, Đuričić, Krajšumović, Buha, Raonić, Davidović, Mijović

FK Olimp: Vučetić, Tadić, Kovačević, Ni. Čulina, Krajišnik, Ćosović, No. Čulina, Mandić, Delipara, Škipina

Utakmica za treće mjesto odigraće se danas u 17:30 dok je finalni meč zakazan za 18:00