Fudbaleri Glasinca savladali su danas na Bari ekipu Ilićke iz Brčkog rezultatom 4:0 i stigli do četvrte pobjede u okviru devetog kola Druge lige Republike Srpske, grupa Istok. Dvostruki strijelac Neđo Šuka postigao je svoj deseti pogodak u prvenstvu.

FK Glasinac – FK Ilićka 4:0 (2:0)

Šuka dovodi svoj tim u vođstvo već u 13. minutu, a na isteku prvog poluvremena Glasinac preko Deurića duplira prednost.

Pet minuta nastavka i novi gol Glasinca, strijelac je Pejanović. U 63. minutu Šuka svojim drugim golom na meču postavlja konačan rezultat kojim Glasinac osvaja četrnaesti bod u prvenstvu.

Glasinac: Krunić, Čortan, Marić, Vuković (51. Gladanac), Pajević, Deurić, Kapović, Šuka, Vujičić, Lončarević, Pejanović

Ilićka: Jeftić, Čelik, Antunović, Zimonjić, Ristić, Todorović, Arsić (75. Đukić), Krsmanović, Božić (64. Petrović), Tomić, Trivunović (64. Krstić)