Lošije poluvrijeme Slavija nije odavno odigrala. Tri primljena gola su samo posljedica anemične igre i bezidejnosti plavo-bijelih koje je prosječne ekipa Kozare iskoristila. Tako su se revanširali Slaviji za poraz u Gradiški u prvom dijelu sezone.

FK Slavija – FK Kozara 0:4 (0:3)

Grešku domaćih na sredini terena gosti krunišu golom Glišića već u 2. minutu meča. Slavija je uzvratila udarcima glavom Erića i Arbinje, i to je bilo sve što su uradili u prvih 45 minuta. U 20. minutu Čvoro je izblokirao šut i poslao loptu u korner iz koga Kozara duplira prednost. Babić je bio najviši u skoku i šalje loptu u mrežu. Šest minuta kasnije Nedžibović brani šut sa dva metra ali se lopta odbija do Jandrića koji pogađa za 0:3. Slavija je došla do gola ali je pogodak Arbinje poništen zbog ofsajda.

Na startu drugog dijela Regoje je uveo Tomića i Đerića umjesto Bjeloša i Čvore, izvršio rokade u postavi i pokušao totalnu ofanzivu. Krenula je Slavija po gol ali osim pokušaja Kaljića sa 25 metara nije opasnije zaprijetila gostima. Kozara je visok procenat iskorišćenih šansi iskotistila u 52. minutu kada iz kontre Glišić postiže svoj drugi gol na utakmici za visokih 0:4.

Stručni štab je eksperimentisao na ovom meču i snosi svoj dio krivice. Igrači nam pak moraju podrobnije apsolutnu blamažu u prvom poluvremenu.

Slavija: Nedžibović, Popović, Beširović, Mandić, Čvoro, Kaljić, Erić, Bjeloš, Asentić, Dabić, Arbinja.