Imala je Romanija motiva da se revanšira Glasincu za težak poraz na Sokocu u jedenjem dijelu prvenstva (1:5). Uspjeli su u toj namjeri ali težim putem.

FK Romanija – FK Glasinac 3:1 (0:1)

Gosti su poveli golom mladog Novosela u 33. minutu i sa prednošću otišli na odmor.
Romanija u nastavku dolazi do preokreta. Simanić u 54. minutu iz jedanaesterca donosi zjednačenje, da bi potpuni preokret došao poslije gola Cicovića u 73. minutu. Deset minuta prije kraja Blagojević je svojim golom potvrdio trijumf Romanije.

Romanija: Lučić, Koroman, Maljukan, Košarac, Simanić, Lukić, Cicović, Elek, Simić, Đ. Stupar, Gluhović (Igrali još Blagojević, N. Stupar i Trobok)

Glasinac: Krunić, Marić, Deurić, S. Novosel, Ninković, Škobo, L. Novosel, Lizdek, Vujičić, Lončarević, Pejanović (Igrali još Kosorić, Pajić i Debelnogić)