Kakav preokret Glasinca u Ugljeviku! Gubili su Sokočani 0:2 i potvrdili izreku Barda Živadinovića da je to najopasniji rezultat. Iako nisu otišli na gostovanje u kompletnom sastavu i sa većim brojem igrača iz omladinskog pogona, osvojena su nova tri boda.

FK Rudar – FK Glasinac 2:3 (2:1)

Domaći dolaze do prednosti od dva gola preko Cvijića u 27. i Davidovića u 35. minutu. Ekspresni odgovor Glasinca stiže u vidu pogotka Petrića samotri minuta kasnije.

Finiš utakmice pripada sokolačkoj Blaugrani. Igrao se 70. minut kada Vuković donosi izjednačenje. Tri minuta prije kraja Vitomir pogađa za potpuni preokret i tri boda idu na Sokolac.

Rudar: Maksimović, Bumbić, Božić, Tojić, N. Cvijić, Arsenović, B. Cvijić, Davidović, Marković, Stević, Simikić

Glasinac: Krunić, Petrić, Čortan, Kapović, Vuković, Vitomir, Škobo, Novosel, Radonja, Vujičić, Beatović