Poslije dva gostovanja i 4 osvojena boda, Slavija se prvi put predstavila pred svojom publikom u ovom prvenstvu, i to na najbolji mogući način.

Ekipa Ljubića iz Prnjavora ispraćena je kući sa četiri gola u mreži i klub iz našeg grada je u samom vrhu tabele.

Statistika govori sama za sebe: dvije pobjede i remi iz tri kola uz gol razliku 6:1, za ponos navijača Stare dame.

Gosti su načeti u finišu prvog, kišovitog poluvremena kada se poslije karambola lopta odbila od Avdalovića i završila u golu. Nedugo zatim Asentić je iz penala bio precizan za 2:0 i tim rezultatom otišlo se na odmor.

U nastavku pogađaju Beširević u 65. i rezervista Bogučanin u 76. minutu za trijumf i potvrdu dobre forme.

U narednom kolu Slavija gostuje posljednjeplasiranoj ekipi Omarske a mi sa razlogom gajimo optimizam da će momci ostvariti pozitivan rezultat.