Juniori FK Slavija savladali su danas na gostovanju SAŠK Napredak 4:2 i stigli do osamnaeste pobjede u Omladinskoj ligi BiH, grupa Centar 1

NK SAŠK Napredak – FK Slavija 2:4 (1:4)

Sokolići su posao završili još u prvom poluvremenu sa het trikom Đorđa Golijanina (’16, ’28, ’42) te jednim pogotkom Vukmanovića (’19). Domaći su postigli po jedan pogodak u oba poluvremena, Isović u 31. i Čolaković u 59. minutu.

Slavija je nastupila u sastavu: Stijepić, Pekić, Maksić, Stjepić, Đ. Golijanin, Aškraba, Cvijetić, Vukmanović, M. Golijanin, Ristić, Lubura
Igrao je još i Šehovac

Kadeti su doživjeli poraz, i to primljenim golom u finišu meča

NK SAŠK Napredak – FK Slavija 2:1 (1:0)

Domaći su poveli preko Bratusa u 17. minutu. U drugom poluvremenu Slavija dolazi do izjednačenja golom Simića u 54. minutu. Napredak ipak osvaja sva tri boda kada pogađa Kujović, igrao se 83. minut.

Slavija: Kužet, Taušan, Papaz, Lale, Erbez, Andrić, Purković, Trifković, Kuljanin, Simić, Elez
Igrali su još Kokot, Stjepić i Macanović

Pionirska selekcija Slavije odigrala je utakmicu bez golova na gostovanju Igmanu.

FK Igman – FK Slavija 0:0

Slavija: Tatar, Močević, Stojanović, Nedić, Babalj, Trapara, Milidrag, Županc, Popović, Simić, Senić