Košarkaši Jahorine upisali su devetu pobjedu u Prvoj ligi Republike Srpske i zadržali lidersku poziciju na tabeli sa skorom 9:1. Večeras su u Foči savladali Sutjesku stvorivši presnost od 10 poena razlike u prvom poluvremenu koju su uspjwli odbraniti do kraja. U pobjedničkoj ekipi May je ostvario duble-double učinak sa 22 poena i 12 skokova, pratili su ga Simić i Pečenica sa po 16 poena. U redovima Sutjeske Radović je stigao do 25 poena, Ivetić je imao double-double učinak od 15 poena i 13 skokova.

KK Sutjeska – KK Jahorina 74:88

(18:23, 20:25, 16:19, 20:21)

Dobar posao Jahorina je odradila u prve dvije dionice kada su se razigrali Pečenica, Simić, May i Kovač. U nastavku su održavali stečenu prednost koju su do kraja i održali. U finišu meča trener Vukoje pružio je priliku da osjete teren i igračima sa manjom minutažom.

Sutjeska: Pavlović 15, Ivetić 15, Radović 25, Milidrag 4, Savić 12, Jojić, Mijović, Vasiljević, Joknić 3, Vujadin, Matović

Jahorina: Simić 16, Pečenica 16, May 22, Gutalj 8, Okiljević 7, Živković, Rebić 4, Pavlović, Ćorsović, L. Kusmuk 2, Čvoro, Kovač 13