FK Radnički – KMF Jahorina 3:4 (1:3)

Poslije tri odigrana kola Druge lige Republike Srpske, grupa Jug, ekipa Jahorine je lider na tabeli sa maksimalnim učinkom.

Donesena su tri boda sa gostovanja u Novom Goraždu ali umalo da Vukovi od gotovog naprave veresiju.

Krenulo je idealno za tim sa Pala. U 2. minutu pogađa Trbo, u 7. Ćorović a u 10. Pandurević za visokih 0:3.

Radnički u 18. minutu golom Petrovića uspjeva smanjiti na 1:3 i s tim rezultatom se odlazi na odmor.

Domaći bolje otvaraju drugo poluvrijeme pa brzo stižu do izjednačenja. U 22. minutu pogodak postiže Milović a samo dva minuta Cigale.

Tri boda i lidersku poziciju Jahorini donosi Košarac u 35. minutu.

Jahorina je nastupila u sastavu: Ristivojević, Košarac, Ćorović, Cerovina, Trbo, Baričanin, Brčkalo, Radović, Simović, Tešanović, Jeftović, Čavarkapa i Pandurević.