U trećem kolu Prve lige Republike Srpske za odbojkašice, Jahorina je gostovala u Bijeljeljini ekipi Radnika i bila nadomak pobjede. Na kraju se paljanski tim morao zadovoljiti jednim bodom.

ŽOK Radnik – ŽOK Jahorina 3:2

(23:25, 18:25, 25:17, 27:25, 15:10)

Jahorinke su dobile prvi set tijesnim rezultatom, da bi u drugom odigrale još uvjerljivije i došle do 2:0. Činilo se da će sva tri boda otići na Pale. Međutim, domaće igračice vraćaju istom mjerom i osvajaju treći set sa osjetnom razlikom. Četvrti set se igrao u egalu a više koncentracije ima Radnik koji ga osvaja i dolazi do izjednačenja. Dalo je to krila Bijeljinkama koje na kraju ostvaruju pobjedu.

I u narednom kolu Jahorina će igrati protiv ekipe iz Bijeljine. Protivnik je Libero a meč se igra u Pekiju.