qrf

U 2. kolu Prve lige Republike Srpske za odbojkašice, oba naša kluba su zabilježila poraze na domaćem parketu.

ŽOK Jahorina je ugostila ekipu banjalučkog Borca i izgubila rezultatom 0:3 (15:25, 22:15, 15:25).

Jahorinke su nešto bolju igru pružile samo u drugom setu kada su bile u prilice da ga privedu u svoju korist, ali znatno pokretljivija ekipa Borca uspjela se „izvući” te na kraju slaviti trijumf.

OK Slavija je bila domaćin Crvenoj Zvijezdi iz Obudovca i zabilježelila poraz 1:3 (25:18, 17:25, 16:25, 24:26).

Sokolice su dobile prvi set a onda stale (navikli smo na to), te gošće ubjedljivo dobjaju naredna dva. U četvrtom setu Slavija je imala vođstvo, Crvena Zvijezda pravi preokret i dolazi do pobjede.

U trećem kolu Jahorina će gostovati Radniku u Bijeljini, Slavija putuje u Zvornik na duel sa Drinom.