Juče je u Sarajevu održan otvoreni turnir Mawashi kup na kojem je učestvovalo 63 kluba sa preko 600 takmičara. Karate klub Igman je imao veoma uspješan nastup osvojivši 19 medalja.

Zlato je osvojio muški pionirski tim u katama (Danilo Bugarin, Lazar Radović , Uroš Ristić).

Srebrne medalje u borbama pojedinačno su osvojili: Vanja Paunić , Đorđe Škobo i Miljana Bošnjak.

Srebro je pripalo i Danilu Bugarinu u katama.

Bronzane medalje u borbama pojedinačno su osvojili Andrej Lubura, Matej Kovač, Andrej Vuković, Teodora Živković, Elena Vuković, Marija Lubura, Anđelina Barišić i Danijel Barišić.

Bronzu u katama ekipno osvojile su pionirke 8-9 godina (Jana Mrdić, Lana Trapara, Emilija Pandžić ), pionirke 10-11 godina (Emilija Ćurić, Nikolina Mijatović, Vanja Pandžić).

Bronzane medalje u katama su osvojili: Lana Trapara, Jana Mrdić, Emilija Ćurić i Nikolina Mijatović.

Ekipu su na turniru vodili treneri Miljana Furtula, Nemanja Nešković i Miloš Maunaga.