Glasinac je nastavio seriju dobrih partija na gosrovanjima. Novi uspješan rezultat ostvaren je u Roćeviću, i to poslije zaostatka od dva gola.

FK Jedinstvo – FK Glasinac 2:2 (1:0)

Ako pitate fudbalera kako se i kada najteže primi gol onda je tu u posljednjem minutu prvog poluvremena. Deurić je pogodio svju mrežu upravo tada i domaće poslao na odmor sa prednošću.

U 66. minutu Jedinstvo vodi 2:0 golom Pisića. Tada se budi inat kod ekipe Ognjena Kreštalice pa Šuka u 78. minutu smanjuje rezultat a samo tri minuta kasnije Lončarević izjednačava rezultat i donosi bod Glasincu.

Jedinstvo: Gotovac, D. Pisić, Mih. Pisić, Rosić (76. Da. Pisić), Mičić, Blagojević, Milošević, Kostić, Drašković (82.Milošević), Milj. Pisić, Damjanović

Glasinac: Krunić, Marić, Vuković (47. Vuković), Deurić, Kapović, Novosel, Škobo (93. Ćirjanić), Lizdek, Vujičić, Lončarević, Pejanović