Još jedan gostujući poraz Famosa, ovog puta u Prijedoru. Poslije šokntnog starta domaćina uspio se tim vratiti u igru, ali crveni karton Škrbe ih je spriječio da urade nešto više.

FK Rudar – FK Famos 3:1 (2:1)

Nije moglo gore početi za Famos. Već u prvom minutu Rudara vodi golom Joela da Silve U 10. minutu je već 2:0, strijelac je Pekija. Nekako je tim Vladimira Drinjaka uspio povezatai konce i stići do smanjenja rezultata. U 27. minutu proradila je magična veza Perović – Hadžibegović. Prvi centrira i upisuje petu vezanu asistenciju jer štoper Famosa šalje loptu glavom u suprotni ugao.

Famos bez bodova

Imao je Famos aktivan rezultat ali poslije samo četiri minuta nastavka Škrba pravi penal i dobija crveni karton. Rončević je jedanaesterac odbranio ali domaći brojčanu prednost ipak koriste i u 64. minutu golom Jovanovića ponovo dolaze do +2.

Sviran je penal i za Famos ali je Novković sa bijele tačke pogodio stativu.

Famos: Rončević, Cicović, Škrba, Bjeloš, Babić, Perović, Nakagaki, Hadžibegović, Novković, Mitrašinović, Marković