Nastavili su Andalužani tradiciju nepobjedivosti na svom terenu i stigli do sedmog boda u prvenstvu. Bilo je i malo rukometa ali „cilj opravdava sredstva”.

FK Famos – FK Sloboda 3:1 (1:0)

Ne baš sadržajno prvo poluvrijeme, tek blag pokušaj Blažića i panterska odbrana Rončevića kod šuta igrača Slobode, Nikodinovića.

A onda u 44. minutu vođstvo Famosa. Abrego je Argentinac, a znate već strast Gaučosa da igraju rukom. Spustio je sebi loptu i pogodio mrežu za veliko negodovanje gostujućih igrača kod sudije.

Hrkalo je vezao treću utakmicu sa odličnim partijama, krunisao je to golom u 60. minuti poslije kontre koju je istrčao gotovo preko cijelog terena i sam je završio za 2:0.

U strijelce se upisao i Blažić u 77. minutu kome lopta iznenada dolazi poslije lošeg starta defanzivca Slobode. Ustremio se Blažić prema golu, šutirao iskosa i pogodio za 3:0.

Gosti su dva minuta kasnije uspjeli postići počasni pogodak, strijelac je Luis.

Famos: Rončević, Škrba, Abrego, Vranešić, Stjepanović, Perović, Tešanović, Lazić, Blažić, Danilović, Hrkalo

Sloboda: Vuković, Danilović, Bobić, Nikodinović, Jotić, Zekanović, Mitrić, Fontemachi, Babić, Nenad, Radić