U Budimpeštije održan Svjetski kup u kik boksu koji je okupio preko 3000 takmičara u svim uzrasnim kategorijama i disciplinama. Kik boks klub Kule iz Trnova predstavljali su Nikolina Vlaški i Viktor Milić u juniorskoj konkurenciji.

Milić se kao nosilac u grupi našao u polufinalu gdje je ubjedljivim rezultatom 3:0 pobjedio predstavnika Bugarske. U finalnom meču sastao se sa takmičarem iz Ukrajine i u jednom sjajnom meču punom preokreta slavio takođe sudijskom odlukom. Viktor je osvajanjem ove zlatne medalje potvrdio prvu poziciju na svjetskoj rang listi, a priliku da se ponovo dokaže imaće krajem avgusta opet u Budimpešti na Svjetskom prvenstvu.

Nikolina je na ovom takmičenju poražena u polufinalu od predstavnice Ukrajine i tako je osvojila bronzanu medalju