Kada igra u novoj sportskoj dvorani, Željeznica teško gubi bodove. Tako je bilo i juče pa je savladana ekipa Policajca iz Banja Luke za drugo mjesto na tabeli Prve lige i učinak na domaćem terenu 4-1-0.

KMF Željeznica – KMF Policajac 6:4 (4:0)

Prvo puluvrijeme kao „naručeno” za ekipu iz Trnova. Mrežu gostujućeg tima načeo je Ikonić u 7. minutu, grčevitom odbranom i nefunkcionalnim viškom Policajca, što rezultuje sa još tri gola domaćih. Elez, Šćepanović i još jednom Ikonić tresu mreže za visokih 4:0.

U drugom poluvremenu Policajac ponovo igra sa viškom ali ovog puta to djeluje znatno bolje pa u 34. minutu već imaju dva gola na svom kontu. Pogodili su Tatić i Verić.

U jeku napada Banjalučana koristi priliku i postiže svoj drugi gol na meču za 5:3. Nepisano pravilo je da kada promašite stopostotnu šansu primite gol. Tako se i desilo Banjalučanima kada ne koriste zicer a, nerijetko osporavani golman Željeznice Dragović „s gola na gol” pogađa za 6:3. Do kraja su gosti uspjeli samo ublažiti poraz preko Nikića.