U sedmom kolu Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug, Višegrad je ugostio Glasinca i stigao do četvrte pobjede u prvenstvu. Poslije čvrstog prvog poluvremena domaći su u nastavku slomili otpor Sokočana koji su doživjeli i šesti poraz ove sezone.

FK Višegrad – FK Glasinac 5:1 (1:1)

Prvo poluvrijeme prošlo je u egal borbi, a Glasinac je iznenadio domaće koji nisu imali previše rješenja. S toga i 1:1 na kraju prvih 20. minuta. Domaći su poveli preko Pljevaljčića u 12. minutu, Lukić je izjednačio pet minuta kasnije.

Početak drugog dijela pripada Višegradu koji sa dva brza gola dolazi do +2. Pogađali su Ćaćić (’22) i Filipović (’23). U finišu meča domaći još jednim blic krigom potvrđuju trijumf preko Ninkovića (’35) te još jednim golom Ćaćića (’35).

Višegrad: Dučić, Filipović, D. Ninković, Savić, Krsmanović, Ajder, Vukotić, Pljevaljčić, Sarić, B. Ninković, Baranac, Ćaćić

Glasinac: Krunić, Lukić, Čolić, Gašević, Milinković, Beatović, Višnjić, Čolaković, Debelnogić