Ovog vikenda su na programu utakmice 3. kola Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug, a jedan meč je već odigran. U četvrtak su se sastale novajlije Rudo i Višegrad. Gosti su poslije preokreta odnijeli cijeli plijen i došli do druge pobjede u prvenstvu.

FK Rudo – FK Višegrad 4:5 (2:0)

Poslije prvih 20 minuta činilo se da će domaći tim doći do prvog trijumfa u debitantskom nastupu u drugoligaškom Jugu. Imali smu vođstvo od 2:0 do kojeg su došli golovima Cerovića u 9. i Dragičevića u 12. minutu.

Već u prvom minutu nastavka gosti smanjunju rezultat preko Ninkovića, da bi Filipović četiri minuta kasnije poravnao rezultat. Uslijedila je serija Višegrada kada su u razmaku od tri minuta postigli tri gola. Strijelci su bili Savić (’29), Krsmanović (’30) i Ćaćić (’32).

Domaći su se vratili u meč pogocima Cerovića u 34. i Tokovića u 38. minutu ali za nešto više nisu imali snage.

Rudo: Jakovljević, Perišić, Cerović, Dragičević, Đerić, Novaković, Grabovčić, Đupović, Mitrović, Mikavica, Stančić, Mršević, Toković

Višegrad: Dučić, Savić, Filipović, Ninković, Krsmanović, Ajder, Vukotić, Ćaćić, Sarić, Batinić, Baranac