Najavili su Višegrađani da će se i te kako pitati u novoj sezoni Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug, a svoje riječi su sproveli u djelo na terenu savladavši u drinskom derbiju Radnički u Novom Goraždu.

FK Radnički – FK Višegrad 3:9 (0:4)

Gosti su do visoke prednosti stigli već nakon prvih dvadeset minuta. Goleadu je otvorio autogolom domaći igrač Nikola Đurđević u 3. minutu, a onda se u strijelce upisuju Vukotić (9′), Savić (15′) i Filipović (18′).

I nastavak pripada gostima pa pogocima Sarića (22′) i Ćaćića (28′) stižu do ubjedljivih 6:0. Đurđević se iskupljuje za autogol pa pogađa na pravu stranu i smanjuje rezultat, a do kraja su se i jedni i drugi ispucavali pa tako Đurđević sa još dva pogotka (34′ i 39′) kompletira het-trik, baš kao i Ćaćić u taboru rivala (33′ i 37′). Za Višegrad je pogodak postigao još i Savić (34′)

Radnički: Bojanović, M. Čarapić, N.Đurđević, Miličević, Petrović, Oruč, Mandić, J. Čarapić, P. Đurđević, Mutlak, Janković

Višegrad: Krsmanović, Filipović, Petković, Cuca, Savić, Roćen, Ajder, Vukotić, D. Ninković, Sarić, Ćaćić, B. Ninković, Baranac