RK Slavija – RK Kozara 29:24 (17:12)

Kolika je energija vladala među Sokolovima, gosti lokala u sklopu dvorane pitali su se šta to „trese, lupa, udara”. A valjak je mljeo svoju treću pobjedu.

Krenuli su plavi odlično pa u 13. minutu došli do +6 (13:7) i održavali su prednost do kraja prvog dijela kada primaju gol, pomalo na nesportski način za 17:12.

Drugo poluvrijeme Slavija kreće serijom 3:0 a gosti iz Gradiške su u prvih 11 minuta nastavka postigli samo dva gola pa je razlika bila +8.

Do kraja je opao ritam i čelična odbrana Slavije je postala poroznija pa gosti smanjuju za pristojan poraz 29:24.

Najefikasniji u redovima Slavije bio je Domazet sa 7 pogodaka, Tošić, Pavlović i Jelisić postigli su po 5, F. Raonić i Mirković po 3 i Ždrale 1.

Golmanski trio je bio veoma raspoložen, branili su ključne šuteve pa je A. Raonić zabilježio 7 uspješnih intervencija, Gajović 5 i Kurtović 4.