U veoma čudnom terminu (21:30) u Trebinju je odigran posljednji meč 14. kola Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug. Zahumlje se visokom pobjedom nad Jahorinom učvrstilo na drugoj poziciji sa 31 bodom, dok Paljani ostaju na petom mjestu sa 19 bodova.

FK Zahumlje – KMF Jahorina 8:1 (5:1)

Domaći su meč riješili već u prvom poluvremenu postigavši pet pogodaka. Strijelci za Zahumlje bili su Ninković (‘3), Andrić (‘4), Milidragović (‘6), Cimirot (‘7) i Begenešić (’19), dok je jedni pogodak za Jahorinu djelo Ćorovića u 7. minutu.

U drugom poluvremenu domaći postižu još tri pogotka, mrežu su tresli Vujović (’26), Ninković (’29) i Cimirot (’34).

Tabela FSRS

Zahumlje: Tubić, Milidragović, Begenešić, Cimirot, Sr. Andrić, Dabarčić, Sa. Andrić, Ninković, Vujović, Ristić

Jahorina: Skoko, Miletić, Ćorović, Košarac, Trbo, Lazarević, Maljukan, Lukć, Pandurević, Brčkalo