Omarska – Slavija 2:2 (0:1)

Puni samopuzdanja zbog dobrih rezultata na otvaranju prvenstva, igrači Slavije su preuzeli na sebe ulogu favorita i od prvog sudijskog zvižduka diktirali tempo igre.

Već u 9. minutu plavo bijeli dolaze do prednosti kada pogađa Asentić.

Omarska kreće ofanzivnije što Slavijii otvara mogućnost brzih kontri a jedna takva izvedena je u 44. minutu kada Avdalović istrčava sam pred golmana ali umjesto da asistira Mandiću šutira pravo u čuvara mreže domaćih.

Klupa Slavije

Avdalović se iskupljuje za sebičnost na početku drugog poluvremena kada poslije karambola u šesnaestercu Omarske šutira sa desetak metara i pogađa za 0:2.

U 57. minutu Popović pravi oštar faul, sudija Mitrović pušta prednost i Omarska smanjuje rezultat. Strjelac je Vračar.
Popović naknadno dobija drugi žuti karton pa je Slavija morala više od pola sata igrati sa igračem manje na terenu.

U 76. minutu koriste brojčanu prednost i drugim golom Vračara stižu do izjednačenja.

Morala je Slavija braniti bod i pored svih naleta domaće ekipa uspjeva u tome. Najopasnija situacija desila se u trećem minutu sudijske nadoknade kada Nedžibović brani nezgodan šut i Sokolovi ostaju neporaženi u prvenstvu.

Regoje se na ovom meču odlučio za sastav: Nedžibović, Đerić, Beširević, Popović, Avdalović, Kalić, Mandić, Asentić, Erić, Arbinja i Tomić.

Rezerve: Sirćo, Dabić, Bogučanin, Stojanović, Mišović, Vučinić i Durmiš.