U prva dva prvoligaška meča rukometaši Glasinca upisali su dva poraza. U Kozarskoj Dubici (promjenjeno je domaćinstvo) bolja je bila Kozara 40:29.

U nedjelju su Sokočani gostovali Drini u Zvorniku koja je slavila 39:25.

Na početku bljesak Glasinca koji ide na +5 (7:2) a onda se bude domaći pa prvo poluvrijeme završavaju u svoju korist 19:15.

Trener Glasinca, Jovan Borovčanin, zadovoljan je igrom svog tima u prvih 30 minuta:

„Momci su dobro parirali Drini i u potpunosti smo bili ravnopravna ekipa. Naravno, neke greške koje su normalne za debitante u ligi su prevagnule pa ih moramo ispravljati u hodu. Rekao sam već da je ovo izazov za nas ali da su igrači zaslužili, ako ništa, da osjete čar nastupa u ovom rangu takmičenja”.

U drugom dijelu meča Drina je opravdala ulogu favorita i na kraju slavila 39:25.

Najefikasniji u Glasincu bio je Njegoš Radović sa 8 golova, Đorđe Radović postigao je 6, Milenko Bartula 4, Miloš Ivanović 3, dok su po jednom pogodili Ivan Boljanić, Miljan Mihajlović, Milan Boljanić i Aleksa Ećimović.

U sastavu su bili još i Stefan Kosorić, Dragiša Curović, Dušan Kovačević, Pavle Stanišić i Novak Đerić.