Spektakularna završnica utakmice 7. kola Omladinske lige Republike Srpske, grupa Istočno Sarajevo, u kojoj su juniori Glasinca i Famosa podijelili bodove.

FK Glasinac – FK Famos 3:3 (2:1)

Domaći su bolje otvorili meč i poveli 2:0 golovima Uroša Debelnogića (‘5, ’23). Famos je odgovorio, fudbalskim žargonom rečeno, u pravo vrijeme – tri minuta pred odmor preko Nikše Tomaševića, što je goste rezultatski zadržalo u utakmici.

Podjela bodova na Bari

Posljednjih deset minuta donosi nam mnogo uzbuđenja. U 81. minutu rezervista Aljoša Mrđa pogađa za izjednačenje.

Glasinac u 89. minutu ponovo prelazi u vođstvo golom Srđana Čortana i činilo se da tri boda ostaju na Bari. Tako nije mislio Nikša Tomašević koji minut kasnije postiže svoj drugi gol na meču i postavlja konačan rezultat.

Poslije sedam odigranih kola, Glasinac ima 5 dok je Famos došao do 3. boda.

Glasinac: Marijanović, Čortan, Marić, Ćirjanić, Radonja, Debelnogić (’46. Pajić), Maksimović, Novosel, Maričić, Kosorić, Kapović

Famos: Lakić, Mi. Vukadin (’74. Topalović), Mastilo, Tomašević, Dragović, Gavrilović (’46. Ma. Vukadin), L. Ančić, Drakul, A. Ančić, Vujadin, Buljević (’46. Mrđa)