RK Sloga – RK Slavija 23:33 (9:18)

Pobjeda nad Drinom u prošlom kolu podigla je samopuzdanje mladoj ekipi Slavije pa su prihvatili ulogu favorita na gostujućem meču u Prnjavoru. I to na kakav način!

Potpuna dominacija rukometaša u plavim dresovima, sjajna igra u odbrani, šuterski veoma raspoloženi pa je rezultat na semaforu poslije prvih 30 minuta glasio 9:18.

Ništa se nije promijenilo ni u nastavku pa su Sokolovi nastavili u istom ritmu i više nego zasluženo ostvarili drugu vezanu prvenstvenu pobjedu. Treba istaći fenomenalan nastup Nemanje Pavlovića koji je uvezao redove Sokolova.

Najefikasniji u redovima Slavije bio je Jelisić sa 8 pogodaka, Moćić i Pavlović postigli su po 5, Mirković, Domazet i Raonić po 4, Milutinović, Kovačević i Bozalo po 1 pogodak.