Danas su na Sokocu odigrani dueli između FK Glasinac i FK Famos u okviru Omladinske lige Republike Srpske. Pioniri Famosa ubjedljivo su savladali vršnjake Glasinca, dok je u utakmica kadeta bila dosta neizvjesnija.

Pioniri: FK Glasinac – FK Famos 0:7 (0:6)

U visokoj gostujućoj pobjedi tima iz Vojkovića dvostruki strijelci bili su Pavle Samardžija (’12 i ’17) i Ognjen Knežević (’20 i ’34) dok su po jedan pogodak postigli Sergej Tešanović (‘7), Miloš Golijanin (’16) i Marko Đurić (’59)

Glasinac: Batovac, Pajević, Savić, Antonić, L. Orašanin, Beatović, Milović, Rašević, Đerić, Tošić, M. Orašanin

Famos: Majmunović, Golijanin, Knežević, Đurić, Samardžija, Tešanović, Remić, Radovanović, M. Đorem, Krakić, Trapara
Igrali su još Paraš, Mandić, Gavrić, Topalović, Krstović, Đurović, Kutlača, Obradović, P. Đorem

Kadeti: FK Glasinac – FK Famos 4:2 (2:1)

Domaći su poveli preko Stefana Radonje već u 5. minutu meča. Tri minuta kasnije već je 2:0, ovog puta pogađa Uroš Debelnogić. Famos u 14. minutu dolazi do izjednačenja, strijelac je Aleksa Samouković. Poslije furioznog starta meča mreže su mirovale sve do 61. kada igrač Glasinca Rastko Pajić postiže autogol. Samo četiri minute kasnije Stefan Radonja postiže svoj drugi gol na meču za novo vođstvo Glasinca. Radonja u 76. minutu komlpetira het-trik i postavlja konačan rezultat meča.

Glasinac: Marijanović, Kosorić, Ćirjanić, Radonja, Debelnogić, Gladanac, Novosel, Kapović, Marić, Maričić, Čortan
Igrao je još Pajić

Famos: Lakić, Vukadin, Dragović, Mastilo, Tomašević, Gavrilović, Samouković, Ančić, Vujadin, Buljević, Mićić