Ostaje veliki žal što FK Romanija na otvaranju nove sezone Prve lige Republike Srpske nije osvojila bodove u Nevesinju. Primljeni gol u 90. minutu zasjenio je dobru igru Vučice koja je protiv Veleža bila bolji rival na terenu.

Ekipu je sa klupe vodio Nikola Živković, za SportEast dao je svoj komentar utakmice:

Šteta, zaista šteta. Lakše gostovanje nećemo imati, a bio bih zadovoljan i bodom protiv Veleža. Realno, protivnik je bio bolji u prvom poluvremenu, poslije su pali sa snagom i mi smo preuzeli inicijativu i kontrolisali igru. Kod rezultata 2:2 promašujemo dvije kolosalne šanse i kažnjeni smo u posljednjem minutu“.

Živković krši ustaljeno pravilo trenera nakon poraza o sudijama:

Imali smo veoma dobro suđenje u Nevesinju koje nam je omogućilo da igramo svoju igru. Da smo bili kompletni, vjerujem da bi osvojili sva tri boda“.

Romanija i u narednom kolu gostuje, ovog puta u Mrkonjić Gradu gdje će odmjeriti snage sa Slobodom.