U trećem kolu Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug, Jahorina je ugostila novoosnovani klub Zahumlje za koji igraju bivši igrači Leotara. Potpuno lud meč sa mnogo uzbuđenja i preokreta, dva het-trika i na kraju možda i najpravedniji remi.

KMF Jahorina – FK Zahumlje 5:5 (2:2)

Poveli su gosti preko Milidragovića u petom., a izjednačenje donosi Paprica u četrnaestom minutu. Finiš poluvremena nudi nam pregršt uzbuđenja. Prvo Košarac u 18. minutu sa deset metara (akumulirani prekršaj) preokreće rezultat, ali samo minut kasnije Srđan Andrić ponovo vraća stvari na početak.

Tri minuta igre u nastavku i Jahorina vodi 4:2. Golove postižu Košarac i Lukić. Gosti se ne predaju pa Milidragović u 28. i 31. minutu kompletira het trik i ponovo dovodi Zahumlje u egal.

Ne ostaje ni Košarac dužan pa i on kompletira het-trik u 37. minutu i još jednom Jahorina ima prednost. Drama još nije završena jer Vico Zahumlju donosi još jedno izjednačenje, čime postavlja konačan rezultat

Jahorina: Baričanin, Miletić, Čvoro, Lukić, Košarac, Skoko, Elek, Dubljević, Paprica, Maljukan, Novosel, Trbo, Gluhović, Brčkalo

Zahumlje: Tubić, Begenišić, Cimirot, Sr. Andrić, Vico, Đurić, Milidragović, Sa. Andrić, Ćorović, Ninković, Vujović, Grgić