Samo na momente djelovalo je kako košarkašice Igmana mogu parirati gošćama iz Zenice. Tačnije do druge četvrtine kada je uslijedilo, sada već tradicionalno „gašenje” tima Zorana Šehovca za petnaesti poraz u Prvenstvu Bosne i Hercegovine. Sezona, u rezultatskom smislu, već je izgubljena pa se preostale utakmice trebaju iskoristiti za uigravanje ekipe i traženja onog što nedostaje za ovaj rang takmičenja.

U pobjedničkoj ekipi najefikasnije su bile Kapisoda sa 18, te Kahrić i Begenešić sa po 14 poena, dok je u Igmanu Šehovac postigla 16, Krajšumović 13, Bujak 11 poena…

OKK Igman – KK Jumper Taurus 60:75

(13:18, 14:21, 15:26, 18:10)

Držale su korak košarkašice Igmana do sredine druge četvrtine kada uspjevaju doći do pola koša zaostatka, ali Zeničanke prave seriju 9:0 i prave osjetnu razliku.

U drugom polvremenu gošće su su obezbjedile prednost od 20+ poena i rutinski privodile meč kraju, uz nešto šuterski raspoloženije domaće igračice u posljednjoj dionici.

Igman: Krajšumović 13, Rašidagić 2, Rončević 5, Bjelica, Valjevčić, Porović 3, Šehovac 16, Ramić, Koffler 4, Reljić 6, Bujak 11, Andrić

Jumper: Šehić, Kahrić14, Feukić 4, Kapisoda 18, Spajić 6, Ahmić 7, Bilić 4, Omerdić 6, Huskanović, Begenešić 14, Podojak 2, Krehić