Košarkašice Igmana nisu uspjele zadržati prednost od 10 poena iz prvog poluvremena i poražene su od Zrinjskog u Mostaru u 2. kolu Prvenstva Bosne i Hercegovine. Nije pomogla ni fenomenalna partija Ester Koffler sa double-double učinkom od 29 poena i 15 skokova.

ŽKK Zrinjski – OKK Igman 81:73

(11:19, 15:17, 25:15, 30:22)

Igmanke su prve dvije četvrtine riješile u svoju korist i na poluvrijeme otišle sa +10. U trećoj četvrtini domaće igračice su anulirale zaostatak i u posljednji period se ulazi sa neriješenim rezultatom 51:51. Serijom 5:0 i sa raspoloženom Sarom Herceg koja je na kraju postigla 25 poena, Zrinjski prelazi u vođstvo i uspjeva sačuvati prednost za pobjedu.

Zrinjski: Bakalar 16, Čutura 11, Đolo 7, Leko 9, Lasić 1, Barać, Blažević 2, Bošnjak 2, Ereš 8, Stanić, Opančar, Herceg 25

Igman: Krajšumović 8, Porović 5, Šehovac 8, Koffler 29, Kovač 9, Reljić 6, Milavica 5, Popović 3, Bjelica, Cincar