Ne treba biti košarkaši ekspert da bi se detektovao najakutniji problem Igmana ove sezone. Peti poraz u prvenstvu ponovo je došao zbog lošeg skoka, posebno defanzivnog, pa je logično rješenje pronalaženje igračice na centarskoj poziciji za nastavak sezone. Ipak, i pored velikog broja promašaja i izgubljenih lopti, detalj koji je možda najviše uticao na ishod meča je nedosuđeni nesportski faul nad Reljićevoj kod rezultata 65:69 prilikom kontre Igmana. Sudijska trojka nije reagovala i zaustavila je nalet domaćih koji bi možda ovaj meč odveo u sasvim drugom pravcu. Na sve to se nadovezao izostanaka tri ključne igračice u rotaciji (Zirojević, Kovač i Popović) koje bi zasigurno pomogle ostvarenju boljeg rezultata.

OKK Igman – RMU Banovići 73:82

(15:23, 21:20, 24:22, 13:17)

Stara boljka lošijeg otvaranja meča ponovo se pojavila na jučerašnjem meču, a gošće su stekle prednost i održavale je sve do treće četvrtine kada Igmanke stižu do izjednačenja 60:60. Isuviše lagana serija gošći 5:0 ponovo ih vraća u prednost pred posljednju četvrtinu koja je bila borbena, i uz pomenuti sporni detalj donijela neizvjesnost.

Igman: Krajšumović 6, Porović 15, Šehovac 20, Kofler 14, Milavica 4, Vasković, Rončević 6, Bjelica, Šarenac, Elez, Reljić 8, Andrić

RMU Banovići: Ikanović 22, Mujkić 12, Šehović 19, Mujezinović 5, Šipka 20, Rizvić 2, Saletović, Nurkić 1, Simić, Jamaković 1