Romanija – Budućnost 5:3 (4:2)

Kakav šou na Palama!
Osam golova, penali, preokreti… pravi poklon ljubiteljima fudbala.

A počelo je loše po Vučicu. Već u 2. minutu gosti iz Pilice sa bijele tačke dolaze do prednosti a strijelac je Ivanović. Dva minuta kasnije je 0:2, Milovanović je poslao loptu u mrežu.

Marko Maljukan u 6. minutu smanjuje rezultat i Romaniju vraća u igru. Igrao se 21. minut kada je gostujući igrač Mihajlović postigao autogol i nes(p)retno izjednačio rezultat, da bi u 27. minutu Čvoro se penala donio potpuni preokret. U 43. minutu Blagojević se upisuje u strijelce i s tim rezultatom se odlazi na odmor.

FK Romanija

U drugom dijelu oba tima su postigla po gol i to u istom, 54. minutu: Maljukan je postigao svoj drugi gol a za goste je bio precizan Jovičić.
Romanija je u prva dva kola drugoligaškog istoka osvojila 4 boda uz gol razliku 7:5