U zaostaloj utakmici 12. kola Druge futsal lige Republike Srpske, grupa Jug, Glasinac je na Sokocu ugostio ekipu Ljubinja i ostvario peti ovosezonski trijumf koji ga pozicionira na četvrto mjesto na tabeli.

FC Glasinac – KMF LJubinje 7:2 (3:0)

Gosti su došli sa samo dvojicom igrača na klupi za rezerve što je Glasinac iskoristio i poveo u 11. minutu golom Gaševića.

U 15. minutu Čolić povisuje na 2:0, a samo minut kasnije i Višnjić se upisuje u strijelce i vodi Glasinac na odmor sa tri gola prednosti.

U nastavku nije bilo golova sve do šest minuta prije kraja kada se isto toliko puta tresla mreža!

Lončarević započinje goleadu, minut kasnije Čolaković dovodi Glasinac do vođstva 5:0. Gosti četrdeset sekundi kasnije golom Toholja smanjuju rezultat. Već u sljedećem minutu je 6:1. strijelac je Čolić, da bi tridesetak sekundi kasnije Likić pogodio za Ljubinje. Tačku na ovaj meč stavlja Višnjić svojim drugim golom za konačnih 7:2.

Glasinac siguran

Glasinac: Mirjanić, Gašević, Rajić, Čolić, Višnjić, Ninković, Lončarević, Čolaković, Škobo, Đerić

Ljubinje: Pecelj, Toholj, Likić, Škrba, Šijaković, Koljibabić, Kozić