Druga futsal liga Republike Srpske, grupa Jug – 6. kolo

FK Glasinac – KMF Kalinovik 6:2 (3:1)

Do svoje treće prvenstvene pobjede Sokočani su došli u duelu sa ekipom Kalinovika na svom parketu.

Vođstvo domaćim donosi Rajić u 2. minutu ali gosti preko Sladoja izjednačavaju sedam minuta kasnije. U finišu prvog dijela Glasinac postiže dva pogotka a strijelci su Gašević u 15. i Višnjić u 19. minutu.

I u drugom poluvremenu Rajić je taj koji prvi postiže gol a igrao se 23. minut. Gosti smanjuju golom Ćeranića u 30. minutu ali pobjedu Glasinca ovjeravaju Borovčanin u 36. i Čolić u 40. minutu.

Glasinac: Mirjanić, Milinković, Rajić, Čolić, Gašević, Borovčanin Lončarević, Čolaković, Višnjić, Papić, Đerić.

Kalinovik: Tepavčević, Ćeranić, M. Sladoje, Kovačević, Aleksić, Macan, Galinac, P. Sladoje.

Jahorina

KMF Medicinski fakultet – KMF Jahorina 8:5 (2:2)

Poslije pet uzsstopnih pobjeda, Jahorina je poražena u Foči.

Medicinari su poveli 2:0 preko Smiljanića u 7. i Blagojevića u 15. minuti ali se Jahorina vraća golovima Košarca u 16. i Lukića u 19. minutu za egal na poluvremenu.

Lukić dovodi Jahorinu u vođstvo u 23. minutu ali domaći ekspresno izjednačavaju minut kasnije preko Simovića. U dva minuta (’28 i ’29) vidjeli smo tri gola: dva za domaće postiže Ostojić a za Jahorinu Lukić koji kompletira svoj het trik.

Dva minuta kasnije Bokonjić povisuje na 6:4 ali Vuković autogolom vraća Jahorinu na -1.

Do kraja Filipović sa dva gola (’34 i ’39) donosi pobjedu Fočacima.

Za Jahorinu su nastupili: Ristivojević, Lukić, Košarac, Ćorović, Pandurević, Baričanin, Čavarkapa, Brčalo, Tešanović, Lazarević, Cicović, Trbo.