ORK Kozara – RK Glasinac 36:28 (17:14)

Sa gostovanja u Gradišci ekipa sa Sokoca se vraća bez bodova. A moglo je biti i drugačije. Igrali su bez straha pa u 22. minutu imaju vođstvo od tri gola prednosi. Slijedi pad u igri pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 17:14 za domaće.

U drugom poluvremenu Kozara iskusno brani stečenu prednost i zasluženo dolazi do pobjede 36:28.

Ponovo je neiskustvo bio najveći problem za Glasinac, pravile su se tehničke greške i trebaće ovi momci svakako još prvoligaških mečeva da bi stekli rutinu.

Najefikasniji u redovima Glasinca bio je Đorđe Radović sa 8 pogodaka, Milan Boljanić je postigao 6, Miljan Mihajlović 5, Njegoš. Radović 3, Ivan Boljanić i Miloš Ivanović po 2, te Milenko Bartula i Aleksa Ećmović po 1 pogodak.