oznorCOBR

Glasinac – Rudar 2:0 (1:0)

Prekinula je Blaugrana niz od tri vezana poraza u utakmici gdje smo malo vidjeli od gostujuće ekipe i sijaset promašenih šansi domaćina.

U 17. minutu Rudar je imao prvu i posljednju šansu na utakmici. Todorović je šutirao ali Krunić dobro interveniše.

Dva minuta kasnije 1:0 za Glasinac. Šuka iz izgledne situacije šutira, golman Đokić brani ali samo do Pejanovića koji loptu šalje u mrežu.

Do kraja prvog poluvremena bilježimo šansu Vitomira kada izlazi sam pred Đokića te pokušaj Pejanovića sa 20 metara.

Proslava gola Pejanovića

U nastavku Šuka ima dvije prilike koje ne koristi. Potom Pajić pokušava glavom poslije prekida, istočini i Šuka nakon kornera ali bezuspješno.

Šuka danas nije imao sreće

U 83. minutu rezervista Vuković dobro šutira ali golman Đokić krajnjim naporom brani.

Vuković u finišu meča prolazi kroz odbranu gostiju, oboren je u kaznenom prostoru a potom sam preuzima odgovornost i sa penala postavlja konačan rezultat 2:0.

Kreštalica je izveo sastav: Krunić, Čortan, Pajević, Deurić, Vitomir, Radonja, Šuka, Lizdek, Vujičić, Lončarević i Pejanović. Ušli su Vuković i Gladanac.