Kik boks klub T-Combat Team iz Istočnog Sarajeva učestvovao je na Evropskom kupu koje je održano u Sarajevu i ostvario zapažene rezultate.

Obrad Gazdić je nastupio u dvije discipline juniorske kategorije. U svojoj baznoj kategoriji kick light -69 kg, ubjedljivo je savladao tri protivnika, u četvrtom meču vodio do posljednjih 6 sekundi a trenutak nepažnje donio je preokret protivnika. U disciplini light kontact (-69 kg) borio se sa više koncetracije i zasluženo osvojio zlatnu medalju.

Nikolaj Radulović je u seniorskoj kategoriji izborio srebrnu medalju, Đorđe Krsmanović srebro u juniorskoj kategoriji, dok je pionir Kosta Trifunović ostao bez medalje.

U sklopu Evropskog kupa održan je i Grand prix BiH za početnike, a i tu je T-Combat Team stigao do odličja.

Jovana Pajić osvojila je srebro u kategoriji kadetkinja -55 kg, Lea Vukmanović izborila je bronzu u kategoriji kadetkinja -37 kg, Mateo Jeftović u kategorji mlađih kadeta -47 kg osvojio je srebro, dok je Jovan Starčević u seniorskoj kategoriji ostao bez odličja.

Najdraža medalja, kako ističu u klubu je zlato koje je osvojio Lazar Pantić u kategoriji djece -17 kg.