Sutjeska – Slavija 2:1 (1:0)

Sokolovi su na gostovanje u Foču otišli bez trojice ključnih igrača: Bjeloš i Arbinja su odrađivali suspenziju zbog kartona, Kaljić povrijeđen.

Domaći su pokušavali preko Mojovića i Pljevaljčića, Slavija preko Avdalovića.

U 30. minutu Pljevaljčić poslije kornera ipak uspjeva pogoditi mrežu za 1:0.

Drugo poluvrijeme počinje udarcem Dabića da bi Sutjeska odnah uzvratila odličnom šansom kada Mojović izlazi jedan na jedan pred Sirću ali golman Slavije dobro interveniše.

U 53. minutu Slavija dolazi do izjednačenja. Stvorila se gužva u šesnaestercu a najvispreniji je bio Asentić koji pogađa za 1:1.

Pljevaljčić u 67. minutu postiže evrogol za ponovno vođsto Sutjeske. Gađao je sa ivice kaznenog prostora i pogodio rašlje i rezultat je 2:1.

Do kraja nije bilo promjene rezultata pa je Sutjeska prestigla Slaviju na tabeli.

Veliki broj Sokolova bodrio je svoj tim

Plavo-bijeli su vezali tri utakmice bez pobjede a prilika da se prekine negativna serija je u narednom kolu kada u Istočno Sarajevo dolazi ekipa Podrinja iz Janje.