rhdr

Famos V. – Famos H. 2:1 (2:0)

Prijateljski meč između timova koji nose ime nekadašnjeg giganta, fabrike motora i mjenjača, odigran je na vještačkoj podlozi pomoćnog stadiona Slavije.

Drinjak je na ovom meču eksperimentisao u veznom redu sa Demirovićem i Frganjom, i dok smo „hvatali” pozicije igrača, Blažić je iskoristio prodor, danas zapaženog, Radovića i u 2. minutu pogodio za 1:0. Da je Blažić gladan golova potvrdio je u 17. minutu kada se poslije konfuzije u odbrani Hrasničana dobr snalazi i ponovo trese mrežu.

Dvostruki strijelac Blažić

U prvom dijelu pokušavali su još Lalović i Demirović, ali šutevi nisu bili opasni po gol starijeg Famosa.

U drugom dijelu izdvajamo odličan prodor i centaršut Perovića, Lalović uspjeva šutirati glavom ali lopta završava na prečki.
U finišu je izmnjenjena cijela postava pa su i gosti uspjeli postići evrogol za konačnih 2:1.