KMF Borac – KMF Željeznica 6:3 (3:1)

Futsaleri Željeznice poraženi su na startu nove sezone Prve lige Republike Srpske od ekipe Borca u Banja Luci.

Nije bilo u timu Aziza Turudije nekoliko igrača, prvenstveno Šćepanovića i Selimovića, ali je pružen dostojan otpor ekipi koja u ovom prvenstvu ima visoke ambicije.

U prvim poluvremenu viđena su četiri pogotka. U 5 minutu Pejičić pogađa za domaće a Đorda za ekipu iz Trnova.

Borac golovima Mirkovića u 14. i Savića u 19. mnutu ide na odmor sa dva gola prednosti.

U drugom dijelu Mirković se opet upisuje u strijelce, i to dva puta u dva minuta (’25 i ’26), da bi Zec u 30. minutu povisio na 6:1.

Željeznica je uspjela jedino ublažiti poraz golovima Ikonića u 32. i Debelnogića u 39. minutu.

I u drugom kolu Trnovljaci će gostovati u Banja Luci a protivnik je Policajac.

Trener Turudija na ovom meču raspolagao je sa sljedećim sastavom: Smječanin, Debelnogić, D. Bjelica, Đorda, Elez, Čelan, Musić, Ikonić, Miletić, Dragović, Ivičević i M. Bjelica.