Odigrano je 12. kolo Druge lige Republike Srpske, grupa Istok, a naši klubovi su imali polovičan uspjeh.

Romanija je gostovala u Rogatici, ove sezone veoma dobroj ekipi Mladosti. U prvom poluvremenu nije bilo golova a onda u razmaku od pet minuta Vučica rješava meč. U 64. minuti pogađa Simanić a u 69. Lukić za drugu pobjedu Romanije u gostima.

Sretko Vuksanović se danas odlučio za sastav: Lazarević, Jovanović, Koroman, Čvoro, Košarac, Simanić (od 89. Trobok), Lukić, B. Cicović,. Elez, N. Cicović, Blagojević (od 83. Stupar)

Glasinac je svoj meč igrao u Bileći i upisao treći vezani poraz. Hercegovac je nastavio sa odličnim skorom na svom terenu u slavio 2:0 golovima Ilića u 51. i Dangubića u 89. minuti.